Kurlar:
Türkiye

Fıyat ve Kargo

Biz tam memnuniyetine adadık. İade veya değişim bizim mail order, çağrı merkezi veya web sitesi üzerinden müşteri ürünü şartıyla, izin ve satın alınmaktadır. İçinde orijinal fatura tarihinden itibaren 15 gün

Mal dönmeden önce, zamanın% 90 çözmek zorunda sorunlara bizimle irtibata geçiniz, biz bir şey görüşmek üzere geri gitmek zorunda kalmadan sorunu çözebilir.

İade Politikası bize geri gönderilen tüm öğeler bağlı tüm etiketleri ile, kendi orijinal durumuna, yani aşınmış değiştirilmiş veya yıkanmış olmalıdır. Kirli öğeler inceleme yapılmadan müşteriye iade edilecektir. Biz getiri veya sağ sipariş paketinin değişim nakliye maliyeti örtmeyen, nakliye masrafları için sorumlu olacaktır. Buna ek olarak, teslimat onay, ABD Mail, DHL, FedEx veya gönderilenle gibi izlenebilir yöntemle, üzerinden herhangi bir paket. Biz geçiş maliyetleri kayıp paketler sorumlu değildir.

Tüm iade ürünler size gönderilen adrese göndermeniz gerekir. Biz geri malları aldıktan sonra, biz ekstra pul şarj olmadan size İstediğiniz döviz öğe dönecektir.

Biz geri aldıktan sonra, bu iade veya takas tamamlamak için beş gün kadar sürebilir. Biz orijinal fatura tarihinden itibaren 15 gün içinde bir yanlış boyut veya renk değişimleri kabul edecek alışverişi. Farklı bir stil ürün alışverişi yapmak istiyorum you.If sipariş numarası ve bize yardımcı olacak bir temsilcisi ile bizimle irtibata geçiniz, size iade (politika Return) ve yerleştirmek için tercih tarzı için yeni bir düzen için mal olurdu.

Sen arada öğeleri göndermeden önce bizimle irtibat kurunuz. Bize geri gönderilen tüm öğeler bağlı tüm etiketleri ile, kendi orijinal durumuna, yani aşınmış değiştirilmiş veya yıkanmış olmalıdır. Aşınmış veya kirli öğeleri size iade edilecektir.

Biz değişim nakliye maliyeti örtmeyen, dönüş posta ücreti ayı ve nakliye ve sorumlu geri gemiye alışverişinde öğeyi taşıma ücreti olacak. Biz kendi iyiliği için bize öğeleri gönderirken biz kayıp gönderiler için sorumlu olmayacaktır çünkü, izleme ve sigorta eklemenizi öneririz. Nakliye ve taşıma ücretleri iade edilmez . Sipariş gönderilmeden önce bir düzenin sona ermesi bildirimi talep edilmelidir. Biz her zaman ihale sonuçlandıktan sonra 24-48 saat içinde mümkün olduğunca çabuk tüm siparişleri iptal etmek zorunda kalmamak için biz Çünkü gönderildikten sonra, bir sipariş yapabilir. Bu önemli noktayı anlayabiliyorum umuyoruz. Sözleşme gönderilen İptal isteği iade politikasına uygun olarak ele alınacaktır.

DİKKAT: Bir sonraki durumu için size bir iade veya değişimi veremez. Ben bu noktaya dikkat umuyoruz. Eğer mal alırsanız Birincisi, sen, stil gibi bir değişiklik yapmak istemiyorum bulacaksınız. Bu durumda, size bir değişim veremem.

Biz gerçekten bizi yakalamak için boyut, renk ve teslimat ürün teslim İkincisi, biz size geri dönüş veremem olamaz. İhtiyacınız ne kadar haklı boyut ve renk seçin ve bize doğru adresi verin. Öğeler insan faaliyetleri veya dış etkenlerden bozuksa Üçüncüsü, biz değişimi için sorumlu değildir.
Copyright © 2020 http://www.vesselsuntohonour.com. Powered by moncler erkekler
IP Adresiniz: 3.234.241.200     moncler kadınlar
moncler erkekler moncler ceket satışı, moncler kadınlar, Moncler Yelek, moncler mağaza.